wtorek, 20 listopada 2012

Miasto zagubionych dusz - Cassandra Clare (informacja prasowa)


Seria „Dary Anioła” stała się najpopularniejszą serią gatunku literackiego tzw. paranormal romance obok serii Stephenie Meyer i bije rekordy popularności w Stanach Zjednoczonych. Jednak w porównaniu z romansem Meyer, Cassandra do powieści wprowadziła również anioły i gotycki klimat mrocznej rodzinnej tajemnicy i walki z demonami. Więcej: Wydawnictwo Mag 

 W tej piątej części serii, Jace jest teraz sługą zła, związanym na wieczność z Sebastianem. Tylko mała grupka Nocnych Łowców wierzy, że można go uratować. Żeby to zrobić, muszą zbuntować się przeciwko Clave. I muszą działać bez Clary. Bo Clary rozgrywa niebezpieczną grę zupełnie sama. Ceną przegranej jest nie tylko jej własne życie, ale również dusza Jace’a. Clary jest gotowa zrobić dla niego wszystko, ale czy nadal może mu ufać? I czy on jest naprawdę stracony? Jaka cena jest zbyt wysoka, nawet za miłość?
Miasto Zagubionych Dusz ukazuje się jako książka oraz e-book 28 listopada nakładem wydawnictwa Mag. 

Obie trylogie wydaje Wydawnictwo Mag.

 Amerykanka, urodzona w Teheranie, Cassandra Clare napisała trylogię o przygodach piętnastolatki, Clary Fray, w świecie wampirów, która z wampirem Simonem i aniołem Jacem walczy z demonami pod ulicami Nowego Jorku.

NagrodyMAŁY DONG 2010 - Nagroda polskiej sekcji IBBY w konkursie na Dziecięcy Bestseller Roku przyznana przez jury dziecięce – Miasto Kości

Tytuł:
Miasto zagubionych dusz - eBook
Autor:
Seria:
Dary Anioła
ISBN:
978-83-7480-284-0
Tłumaczenie:
Anna Reszka
Liczba stron:
556
Rok wydania:
2012
Cena detaliczna:
35,09 zł
Tytuł:
Miasto zagubionych dusz
Autor:
Seria:
Dary Anioła
ISBN:
978-83-7480-275-8
Tłumaczenie:
Anna Reszka
Oprawa:
miękka
Format:
Liczba stron:
556
Rok wydania:
28 listopada 2012
Cena detaliczna:
39,00 zł

4 komentarze:

 1. Nie miałam okazji czytać jeszcze żadnej książki z serii "Dary Anioła" ale może się to zmieni :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Słyszałem o tej serii ale raczej nie zamierzam jej czytać, sam nie wiem czemu - chyba nie jest dla mnie. U mnie nareszcie nowa recenzja, zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 3. Cała seria póki co znana mi jedynie z recenzji innych. Ale co tam. Kiedyś się nadrobi ;]

  OdpowiedzUsuń
 4. Chcę, bardzo chcę tę serię!!! ;D

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.