wtorek, 27 listopada 2012

Boże Narodzenie 2012 z merlin.pl :)

W ostatnim czasie sklep internetowy Merlin niemalże zasypuje nas świątecznymi promocjami i okazjami.
Dla naszej wygody powstał specjalny katalog internetowy z najbardziej typowymi prezentami dla bliskich:

W interesujących cenach znajdziecie między innymi takie produkty:Wystarczy wejść TUTAJ.

Zakupy w Merlinie będą prawdziwą gratką dla klientów PKO Banku Polskiego. 

PKO Bank Polski wspólnie z merlin.pl przygotował wyjątkową przedświąteczną promocję dla posiadaczy kart płatniczych VISA. Klienci banku, którzy do 21 grudnia dokonają płatności bezgotówkowej, mogą skorzystać z 20-procentowego rabatu na zakupy w sklepie internetowym.
Rabat udzielany jest przy płatności przez Internet dowolną kartą VISA PKO Banku Polskiego. Oznacza to, że można płacić kartami kredytowymi oraz debetowymi wydanymi do konta osobistego.  Promocja dotyczy książek, filmów oraz muzyki. Aby skorzystać z rabatu, wystarczy dokonać transakcji w wyznaczonym terminie.

Jeśli martwicie się, że Wasze paczki nie dojdą na czas, to powinno być uspokajające:

Jak co roku z okazji Bożego Narodzenia merlin.pl przygotował atrakcyjne rabaty i promocje na szereg produktów ze swojej bogatej oferty. Za pośrednictwem Centrum Prezentowego i specjalnego kalendarza klienci, pragnący uniknąć nasilających się przed świętami kolejek w sklepach, mogą już teraz zaplanować i zrobić bez stresu świąteczne zakupy .
Dodatkowo w ramach akcji w placówkach Poczty Polskiej, punktach odbioru merlin.pl i Czerwonej Torebki będzie można nabyć bezpłatny katalog produktowy dołączany również do ogólnopolskiej prasy kobiecej.
Wybór upominków ułatwia podział na kategorie oraz intuicyjna wyszukiwarka produktów. Niezdecydowanym merlin.pl udostępnia także bony podarunkowe, dzięki którym obdarowany sam wybierze wymarzony prezent.
Paczki  będzie można odebrać w punktach odbioru merlin.pl jeszcze w Wigilię.
Podobnie jak w ubiegłym roku firma dołoży starań, aby zrealizować wszystkie zamówienia i dostarczyć paczki w wyznaczonym terminie.

Prawda, że aż chce się kupować? ;)
7 komentarzy:

 1. Wspaniałe oferty:) Aż żal nie skorzystać:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj kusi mnie merlin bardzo - nie wiem na jakie prezenty dla rodziny się zdecydować...

  OdpowiedzUsuń
 3. aż oko bieleje gdy się patrzy na okazję :) kusi merlin :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ależ ja mam ochotę na płytę Lany!

  OdpowiedzUsuń
 5. Oczywiście, że chce się kupować. Tylko problem w braku funduszy. ;-)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.