wtorek, 18 czerwca 2013

"Koniec z cukrzycą i otyłością" (informacja prasowa)

Już 19 czerwca na rynku polskim ukaże się bestsellerowa książka dr Marka Hymana „Koniec z cukrzycą i otyłością”.

Autor Odkrywa 8 sposobów na wygranie z cukrzycą.
Z książki czytelnik będzie mógł, między innymi, dowiedzieć się jakie są rzeczywiste przyczyny cukrzyco-otyłości, pozna siedem mitów o otyłości i cukrzycy, które każą nam chorować. W jednym z rozdziałów przeczyta o nałogu jedzenia i naprawie chemii swojego mózgu. Dr Hyman porusza także temat jak nas zabijają wielkie koncerny rolnicze, spożywcze i farmaceutyczne, co zrobić aby wyregulować hormony, zredukować stany zapalne, poprawić trawienie, zmaksymalizować odtruwanie, spotęgować metabolizm energetyczny oraz wyciszyć umysł. W książce pokazane jest jak ważnym elementem naszego życia jest żywność oraz życie pełne odprężenia.
Wskazówki, jakich udzielił dr Hyman są wystarczające by rozpocząć i przeprowadzić skutecznie program „Koniec z cukrzycą i otyłością”. Dopełnieniem jest sześciotygodniowy plan posiłków oraz przepisy. Przepisy można stosować w dowolnym dniu programu, niemniej dla ułatwienia książka zawiera również dzienne jadłospisy, które mają ułatwić i urozmaicić program.
Program Dr Hymana, oparty jest na badaniach naukowych, ma na celu przywrócenie prawidłowych poziomów insuliny i glukozy we krwi.

1 komentarz:

  1. Nie mam z tymi schorzeniami problemu, ale artykuł ciekawy i przydatny, zapraszam http://qltura.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.