piątek, 15 lutego 2013

FIRMOO GLASSES - czyli recenzja okularów ze sklepu internetowego

Witam!

Z tej strony Fyszka z bloga fyszka.blogspot.com (prywatnie jestem siostrą autorki tej strony)! Od dawna jestem współautorką tego bloga, zazwyczaj pomagam przy recenzjach książek, lecz dziś przygotowałam dla Was recenzję okularów FIRMOO www.firmoo.com, które otrzymałam w ramach współpracy mojego prywatnego bloga z wyżej wymienioną firmą.Muszę się przyznać - posiadam wadę wzroku i to niemałą! Bycie krótkowidzem jest bardzo uciążliwe, więc na co dzień noszę soczewki. Niestety - moje oczy szybko się męczą i robią się suche, dlatego też jestem skazana na noszenie okularów korekcyjnych.

Obecnie na polskim rynku możemy spotkać optyków z całkiem sporą ofertą oprawek w różnych kolorach, wzorach, a przede wszystkim cenach. Co zrobić, gdy wymarzone okulary są za dużym obciążeniem dla naszego budżetu? Z pomocą przychodzą nam sklepy internetowe!

Ale zaraz, zaraz... Okulary zamawiane w internecie? Przecież to zakup, który dotyczy naszego zdrowia, naszych oczu! Muszę was uspokoić, ponieważ bez obaw możecie swój wzrok powierzyć FIRMOO.

Sama długo wahałam się nad wyborem odpowiednich oprawek. Na szczęście FIRMOO pomaga nam w dopasowaniu idealnego modelu dla nas. Na stronie dostępny jest system "Virtual Try-On", gdzie możecie wirtualnie przymierzać okulary przez dodanie swojego zdjęcia.

Dobra, model wybrany, kolor też, czas pomyśleć o szkłach! I tu miłe zaskoczenie: na stronie ukazuje się nam kilka okienek, wszystkie po angielsku, lecz przy każdym jest pomoc - dzięki niej wiemy, co i jak oraz gdzie znajdziemy potrzebne dane na recepcie od okulisty. Dla dziewczyn nie posiadających żadnej wady wzorku (szczęściary! :D) możliwe jest wybranie szkieł "zerówek", czy też przeciwsłonecznych.

Zdecydowałam się na te okulary: HOP!, wypełniłam adres do wysyłki i uzbroiłam się w cierpliwość.
Po tygodniu (WOW!) paczka została dostarczona kurierem. Nie powiem - bałam się, że z moich okularów zostaną drobiazgi, lecz moje obawy były bezpodstawne.
W przesyłce znalazłam elegancko zapakowane okulary w twardy, porządny futerał:Dodatkowo dołączona była także miękka wersja:Oraz ściereczka do okularów, która sprawdza się świetnie! Najlepsza, jaką do tej pory posiadałam! Jest miękka, nie rysuje szkieł i dobrze zbiera kurz, pyłki, osad i wszelkie okularowe zanieczyszczenia :)I najlepsza sprawa: zapasowa śrubka do okularów i mini śrubokręcik w formie breloczka! Dzięki temu możemy mieć go zawsze pod ręką, gdy nasze oprawki będą w kryzysowej sytuacji, a to narzędzie będzie sobie spokojnie wisieć np. przy kluczach. Jest to świetny gadżet, a zarazem bardzo potrzebny, u polskich optyków niespotykany w zestawach z okularami.Czy jestem zadowolona z okularów? Jestem ZACHWYCONA! Leżą idealnie, wykonane są dokładnie, a szkła dobrze dopasowane do oprawek. Na nosie ich nie czuć, dodają lekkości i modnego look'u. Szkła są czyste, bez zarysowań, dobrane do naszej wady, widzę idealnie :) !

Polecam z ręką na sercu FIRMOO. Teraz wasza wada wzroku nie będzie was załamywać, tylko stanie się zachętą do kupna modnych, idealnych dla was oprawek w świetnej cenie, jakości, wzorach w zaufanej i sprawdzonej firmie. W razie problemów możecie zwrócić lub wymienić okulary. Obsługa FIRMOO jest bardzo miła, porozumienie się z nią przychodzi łatwo i przyjemnie, widać, że znają się na rzeczy :D

Ponadto w FIRMOO obowiązuje First Pair Free Program, czyli program polegający na tym, że pierwsze okulary tam kupione dostaniecie całkowicie za darmo! Bez żadnego ryzyka i opłat możecie wybrać swoje wymarzone oprawki i dobrać do nich szkła! Jedyną opłatą jest cena za wysyłkę, czyli około 60 zł do Polski. Czy kiedykolwiek wcześniej spotkaliście się z możliwością kupna okularów korekcyjnych za 60 zł? FIRMOO jest pierwsze, dlatego nie zwlekajcie i już dziś zadbajcie o swoje oczy w sprawdzonym miejscu.

Pozdrawiam!

p.s. Gdy moja siostra (autorka tego bloga) zobaczyła te okulary na moim nosie, niemal wybuchła z zazdrości i z zachwytów na nimi. Żałuję, że nie zrobiłam jej wtedy zdjęcia, ponieważ jej mina ukazywałaby jaki piorunujący efekt te okulary robią na twarzach innych, hahah! Moja ocena? To chyba oczywiste, że 6+ na 6 :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.