poniedziałek, 4 listopada 2013

Zmiana tytułu

Witam Was po dość długiej nieobecności. Ostatni miesiąc to była gonitwa. Latanie na zajęcia, nauka, spotkania z nowymi znajomymi... Wieczorami padałam, nie byłam w stanie nic czytać, ani tym bardziej dodawać postów na bloga. Powoli zaczynam jednak łapać rytm. W związku z tym, że na przyjemności przeznaczam dziennie niewiele minut, postanowiłam zmienić nazwę bloga na bardziej odpowiednią. Kradnę czas, kiedy czytam w czasie jedzenia lub przerwy w nauce na zrobienie herbaty, kiedy piszę recenzję na nudnym wykładzie, kiedy zaglądam do empika w drodze powrotnej z uniwersytetu by szybciutko obejrzeć nowości książkowe. Mam koszmarne zaległości z czytaniem i pisaniem. Usiłuję je nadrabiać, kiedy tylko mogę, ale nie jest lekko. Postanowiłam sobie jednak, że zrobię wszystko by nie porzucić bloga. Postaram się dodawać tu w miarę regularnie jakieś opinie i jak najwięcej czytać, kiedy tylko trafi się jakaś wolna chwila.

Tymczasem zapraszam Was do czytania recenzji "Alicji w krainie zombie", którą wstawię za chwilę, a która jest owocem dzisiejszego wykładu z chemii. Żegnam się już dziś z Wami i siadam do biochemii ;) Pozdrawiam!

3 komentarze:

 1. Bardzo adekwatny tytuł i intrygujący.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gadzam się z natanną, pasuje taki tytuł , kiedy postępujesz w ten sposób,:). Kiedy byłam na studiach podobnie robiłam :)
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale się rozumiem - sama ostatnio skrobałam recenzje na wykładach ^^
  Obyś jak najwięcej tego czasu dla siebie ukradła :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.