piątek, 10 lutego 2012

Moja biblioteczka

Moja biblioteczka w pokoju jest dosyć skromna, gdyż jest mały. Ostatnio wstawiłam sobie regalik, specjalnie na książki. A oto i on:
Książki układam na nim w dwóch rzędach. Na pierwszej półce zaś moje ulubione płyty. 


Na tej półce w pierwszym rzędzie są nowości, jak widać króluje na niej Murakami. A oto jej tył:


A teraz półka dolna, na której na przodzie układam książki z biblioteki. (Dwie powieści stojące w pionie od lewej są moje.)

Rząd tylny:

Książki anglojęzyczne układam na tak zwanej półce wystawnej na dużym regale.

A teraz Zakątek Kubusia Puchatka. :)

I półeczka przy łóżku. 

Oprócz tego chciałabym pokazać jeszcze moją biblioteczkę piwniczną, gdzie głównie trzymam książki już przeczytane i kolekcje.


^^ A to takie tam starocie, które znalazłam na strychu. Z tyłu mam kolekcję lektur z Gazety Wyborczej, ale nie chciało mi się wszystkiego wyjmować. 

A teraz moja ulubiona kolekcja, którą kompletował dla mnie Tata i tylko dzięki Niemu posiadam tak wspaniałe książki. Dziękuję!

A teraz czas na literaturę pozostała z mojego dzieciństwa, zdominowaną przede wszystkim Serią o Tomku, Anią z Zielonego Wzgórza, Serią o Mikołajku (której zapomniałam zrobić zdjęcie, ale ma swoją osobną półeczkę), Opowieściami z Narnii, Kubusiem Puchatkiem i różnego rodzaju bajkami.To by było na tyle mam nadzieję, że się Wam podoba. 


Na zakończenie jeszcze dwa zaległe stosiki.

Stosik styczniowy


Stosik biblioteczny (pierwszy w tym roku)

Książki te przewijają się gdzieś na półkach, ale uznałam że dobrze by było pokazać je oddzielnie. 

12 komentarzy:

 1. Murakami*_* Na twoim miejscu już bym się bała o swoje zbiory :D
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. W moim pokoju ksiazki sa wszedzie. Doslownie wszedzie. Moze tez wstawie kiedys zdjecia swojej biblioteczki.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za odwiedziny na moim blogu. Bardzo ładnie tu u ciebie. Biblioteczka jak widać pokaźna. Też trzymam książki w piwnicy i jak widzę masz takie same słuchawki jak ja. Pozdrawiam! Dodam cię do mojej listy. :)

  OdpowiedzUsuń
 4. P.S. Mp4 też identyczna. hah :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Pokaźna biblioteczka (szczególnie ta piwniczna;p) Tylko pozazdrościć. Szczególnie całego Wiedźmina.

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetna biblioteczka. Zazdroszczę Ci tych wszystkich książek;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Śliczna biblioteczka. Zauważyłam książki "Lost". Czy to są książki związane z serialem? Czy zupełnie coś innego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, są związanie z serialem. W LOST był podział na głównych bohaterów i resztę rozbitków, o której specjalnie nic nie było wiadomo. W każdym tomie jest wymyślona jakaś osoba z tego tłumu i pokazane jest co robiła po katastrofie i dlaczego leciała tym samolotem, czyli mamy takie niby retrospekcje jak w serialu. Wydarzenia też generalnie są takie same, czyli na przykład opisane jest jak jakiś tam policjant z blachą w brzuchu umierał, czy też jak 2 facetów się pobiło. Szczerze po przeczytaniu 1 tomu nie chciało mi się sięgać po następne, bo nie miały ze sobą żadnego związku, w każdym była inna osoba i cała katastrofa opisywana od początku... Na zakończenie też nie było pomysłu, bo opowieść po prostu się urywała... Spodziewałam się czegoś lepszego.

   Usuń
 8. Coś pięknego. :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.