sobota, 1 grudnia 2012

Wyniki konkursu!

Przyszedł dziś ten dzień, gdy trzeba zakończyć naszą zabawę i ogłosić wynik. Ale zanim to nastąpi przedstawię Wam parę statystyk. Otóż w konkursie wzięło udział 11 osób (jeśli dobrze policzyłam), czworgu podoba się najbardziej jesień, na drugim miejscu uplasowały się zima i lato, mające po dwa głosy, na trzecim zaś jest wiosna. Oprócz tego jedna osoba uznała, że lubi przejście między jesienią, a zimą i jeszcze jedna, że ogólnie lubi czas przejściowy między kolejnymi porami roku.
Wszyscy opisaliście pory roku, które Wam się podobają bardzo ładnie i naprawdę wybór jednego zwycięzcy był bardzo ciężki. Po długim czasie namysłu zdecydowałam, że to Ruda zostanie obdarowana książkami. (I nie myślcie, że to dlatego, że ona pierwsza się zgłosiła i przeczytałam tylko jej wypowiedź, naprawdę czytałam wszystkie, ale jej najbardziej mi się spodobała.)

moją ulubioną porą roku jest jesień :) z wielu powodów. Uwielbiam spacery z rodzinką kiedy świeci jesienne słoneczko i mienią się kolorowe liście... Uwielbiam deszczowe jesienne popołudnia, kiedy za oknem pada deszcz a ja w domowym ciepełku z mężem i dziećmi spędzamy czas razem w rodzinnym gronie. Uwielbiam chłodne, jesienne, brzydkie wieczory, kiedy mogę się schować z książką pod kocyk i czytać popijając ciepłą herbatkę, lub przytulić się do męża i obejrzeć dobry film! :) I co najważniejsze - uwielbiam jesień, bo mam w listopadzie urodziny... PREZENTY!!! :) - Ruda

Proszę zwyciężczynię o przesłanie mi adresu do wysyłki na maila - ederleziz@gmail.com 

18 komentarzy:

 1. O, Ruda szczęście ma :) Gratulacje ;D

  OdpowiedzUsuń
 2. ojej :) ależ się cieszę :) mam dziś ogromne szczęście! :) dziękuję serdecznie! :) email z adresem już został wysłany :)

  OdpowiedzUsuń
 3. O, Ruda dziś już drugi raz wygrała.
  Zagraj w lotka, może Ci się poszczęści!
  Gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 4. a to nie jest głupi pomysł :) napisałam numerki i wysłałam męża do kolektury :) zobaczymy... może wygram dziś jeszcze kilka milionów obok tych dwóch konkursów :) trzeba korzystać, bo dzisiejszy dzień najwyraźniej mi bardzo sprzyja :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję! :)

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.