środa, 1 stycznia 2014

Podsumowanie roku

Witam serdecznie w Nowym Roku! Jak tam się macie po zabawie sylwestrowej? Imprezowaliście, czy raczej postawiliście na czytanie przy choince? Ja zabrałam się za to drugie i dzięki temu udało mi się skończyć wszystkie rozpoczęte w starym roku książki. W 2013 przeczytałam równo 63 powieści. To mniej niż w 2012, ale biorąc pod uwagę fakt, że dużo czasu zajmowała mi nauka i tak jest dobrze.

Tak prezentują się przeczytane pozycje:W tym roku chciałabym przeczytać podobną ilość książek. Postanawiam sobie też, że wyjdę na prostą z recenzjami, nadrobię zaległości i będę pisać opinię zaraz po przeczytaniu powieści, zanim zabiorę się za nową. Mam nadzieję, że mi się uda ;)

Dziękuję, że byliście ze mną przez ten rok, liczę na to, że i w tym moje recenzje będą Wam się podobać i że dalej będziemy dzielić razem naszą książkową pasję. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku i niech w Wasze ręce wpadają tylko same bardzo dobre czytadełka!

11 komentarzy:

 1. Dla Ciebie również najlepsze życzenia na Nowy Rok - wytrwałości w nauce i spełnianiu marzeń, dużo zdrowia, miłości i wspaniałych książek :)
  63 to dobry wynik :) Chociaż i tak liczy się przecież jakość tego co czytamy, nasze odczucia i radość z czytaniem związania :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Widzę dużo wspólnych pozycji. Gratuluję wyniku. Ja się bawiłam , i mam sporo do nadrobienia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najważniejsza jest radość wyniesiona z lektury, pozdrawiam i życzę wszystkiego naj w 2014!

  OdpowiedzUsuń
 4. Wow, dużo tego, przebiłaś nawet mój przyszłoroczny plan, czyli 52 książki :) Ja w Sylwestra wybrałam pierwszą opcję, nie żałuję ;) Mam nadzieję, że "Dziewięć żyć Chloe King",podobało Ci się, bo właśnie ta powieść czeka na mojej półce
  Pozdrawiam i zapraszam do mnie w wolnej chwili :)
  izkalysa

  OdpowiedzUsuń
 5. 63 książki, to bardzo dobry wynik. Życzę pozytywnego 2014 roku, owocnego pod względem czytelniczym. :)
  A cd książek przeczytanych w 2013 to jest wiele takich, których Ci zazdroszczę - sama z niektórymi bardzo chciałabym się zapoznać. :)

  OdpowiedzUsuń
 6. super wynik :) oby w przyszłym roku był jeszcze lepszy i żebyś trafiała na same świetne powieści :)

  OdpowiedzUsuń
 7. sporo tego, zyczę nastepenego tak owocnego roku

  OdpowiedzUsuń

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Uwaga!

Wszystkie teksty zawarte na niniejszym blogu chronione są prawem autorskim [na mocy: Dz.U.1994 nr24 poz.83, Ustawa z dnia 4 lutego 1994r o prawie autorskim i prawach pokrewnych]. Kopiowanie treści, choćby fragmentów oraz wykorzystywanie ich w innych serwisach internetowych, na blogach itp itd wymaga pisemnej zgody autorki bloga.